Arkadaşlarınız veya akrabalarınızla görev odasına bir ziyaret planlarken, görevin fiyatını ve zamanını bilmek önemlidir.

Ziyaretin fiyatı, görevin uzunluğuna ve katılımcı sayısına bağlı olacaktır. Ziyaretin ana amacı aşağıdakilerden biri olacaktır: yeni bir görev odası, bir yarışma, bir parti veya ekip oluşturma. Misafirlerden herhangi birinin epilepsi veya kalp hastalığı gibi sinir sistemi rahatsızlıkları varsa, herkesin zamanında varıp varamayacağını ve ulaşım gerekip gerekmeyeceğini bilmek önemlidir.

Saat başına 87 R$

Machinarium, ekibinizi bir dizi bulmacayı çözmek için birlikte çalışmaya zorlayan farklı bir kaçış odası türüdür. Ekibinizin tüm üyelerini bir sandalyeye zincirlenmekten nasıl kurtaracağınızı bulmak için mantık ve problem çözme becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Bu oyun ekip oluşturmak için mükemmeldir ve dört oyuncunun katılmasını gerektirir.

Görev odası “tahtın gizemi – saat başına 66 R$

Siz, Duvar’ı Ak Gezenler’den korumak için gönüllü olmuş bir grup cesur insansınız. Ak Gezenleri öldürmek ve Orta Dünya’yı kurtarmak için gizli bir ejderha camı zulası bulmanız gerekiyor. Göreviniz ejderha camını Meister Pycelle’in ofisinde bulmak.

The Adventures of Harry Potter – R$ 96

Hogwarts zindanı, yeni müdire Dolores Umbridge ile aynı fikirde olmayan öğrencilerin gönderildiği yerdir. Siz gerçeği keşfetmek ve onu okuldan uzaklaştırmak isteyen isyancılardan birisiniz. Her şeyin arkasında Karanlık Lord var ama sen güçlüsün ve bu zorluğun üstesinden gelmeye çalışacaksın.

Mission room Hotel room 1408 – R$ 59

Dolphin Otel’in 1408 numaralı odasında kalmak ister misiniz? Birçok intihara sahne olmuş ve hiç kimse sağ salim kurtulamamış olsa da mı? Bu oda sinirlerini test etmeyi seven ve Stephen King’in eserlerinin hayranı olan kişiler içindir.

 

Başka bir oda ayırtmanız gerekiyor – size bunun işe yaramayacağını söylemiştik…

Görev odası Terk edilmiş laboratuvar – Saat başına 85 R$

Kendinizi, insanları böceğe dönüştüren zehirli bir gaz yaratan bilim insanlarının laboratuvarında buldunuz. Ordu bunu kendi amaçları için kullandı, ancak laboratuvar uzun süredir terk edilmiş durumda. Neden buraya düştünüz? Ve neden her şey bu kadar gerçek görünüyor? Bu soruların yanıtlarını buranın sırlarını keşfederek öğrenebilirsiniz.

Quest room Mind game – R$ 65

Önünüzde zor bir görev var. Siz gelecekten gelen bir grup adli tıp gönüllüsüsünüz. Teknolojiniz bir suçlunun kafasının içine girmenizi ve büyük bir trajediye neyin yol açtığını anlamanızı sağlıyor. Bunu yapmak için sadece bir saatiniz var. Eğer bulamazsanız, suçlu ölüm cezasına çarptırılacak. Ve eğer başarısız olursanız, sonsuza dek onun kafasında hapsolabilirsiniz.

Scroll to Top