Bir görevi tamamladıktan sonra memnun müşterilerden geri bildirim almayı ve fotoğraflarını görmeyi seviyoruz. Bu bize iyi bir iş çıkardığımızı ve insanların görevlerimizden keyif aldığını gösteriyor. Bize zaman ayırıp geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz!

Birçok farklı boyuttaki yarışma odalarından geçtik, ancak "SalasDeMissoesDivertidas" gerçek bir keşifti! Gerçekten muhteşem bir alan ve gerçekten dramatik görevler yaratıyorlar. Görevleri arkadaşlarımızla çözüyoruz ve kendimizi gerçek ajanlar gibi hissediyoruz.
5/5
Alex Turner
"SalasDeMissoesDivertidas"a giderken harika bir deneyim yaşadık. Yarışma odası gerçek bir mücadeleye benziyordu ve kendimizi maceranın kahramanları gibi hissettik. Herkese şiddetle tavsiye ediyoruz!
5/5
Olivia Bennett
Bu, ekibimizin işbirliği yapma ve bulmaca çözme becerilerini test etmesi için harika bir fırsat. "SalasDeMissoesDivertidas" bize güçlerimizi birleştirme ve gerçek bir takım gibi hissetme fırsatı verdi.
5/5
Ethan Parker
Bulmaca çözmeyi seviyorum ve bu macera tam da ihtiyacım olan şeydi. Görevler eğlenceli ve yaratıcıydı, gerçek bir hedef doğrultusunda çalıştığımızı hissettik
5/5
Sophia Mitchell
"SalasDeMissoesDivertidas"ı ziyaret etmek unutulmaz bir izlenim bırakıyor. Geri dönüp diğer maceraları denemek için sabırsızlanıyoruz. Bu gerçekten macera dolu bir deneyim!
5/5
Benjamin Hayes

Oyun için çevrimiçi veya sertifika ile ödeme yaptıysanız ve göreve gidemiyorsanız, görev başlamadan en az 5 saat önce bize bildirin. Oyunu sizin için en uygun olan bir zamana yeniden planlayacağız. Bunu yapmazsanız, paranızı geri alamazsınız. Bir göreve gitmek istiyorsanız, bize bir e-posta göndermeniz gerekir. Yöneticimiz daha sonra sizinle iletişime geçecektir. Eğer sizinle üç kez temasa geçemezsek, aboneliğinizi iptal edeceğiz.

Scroll to Top